DLA BIZNESU

Innowacyjne rozwiązania w zakresie zdalnej obsługi alarmu i monitoringu

Nasz autorski system zabezpieczenia sGuard, to innowacyjne rozwiązanie z zakresu zdalnej obsługi alarmu i monitoringu. Pozwala na pełne wykorzystanie możliwości algorytmów sztucznej inteligencji wykrywających potencjalne zagrożenia na terenie chronionego obiektu. W ramach obsługi oferujemy całodobowy nadzór systemów alarmowych i monitoringu z podłączeniem do naszego Centrum Monitoringu i obsługą wyszkolonych agentów ochrony ze specjalnych zespołów interwencyjnych. Dzięki skutecznym rozwiązaniom, które proponujemy możesz mieć pewność, że bezpieczeństwo Twojej firmy i pracowników jest w dobrych rękach.

Monitoring domu

Oszczędzaj czas i pieniądze. Rozwijaj swój biznes.

Dobrze wiemy, jak ważne jest skupienie się na najważniejszych, codziennych sprawach. Dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie Ci systemu ochrony i bezpieczeństwa działającego niezawodnie przez 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu. Nasze Systemy Alarmowe posiadają monitoring alarmowy z wideo-weryfikacją, analityką obrazu oraz są w pełni zautomatyzowane. Ich skuteczność potwierdzają nasze analizy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom możemy zaproponować Ci również znaczące oszczędności na poziomie nawet do -70%.

Dla kogo są zdalne systemy monitoringu?

Nasze rozwiązania projektujemy na indywidualne potrzeby każdego klienta. Dlatego bez względu na to, czy prowadzisz mały lub duży biznes, zarządzasz osiedlem lub odpowiadasz za bezpieczeństwo obiektu handlowego to nasze rozwiązania są idealne właśnie dla Ciebie.

Napisz do nas, aby umówić się na darmową konsultację.

Nasze systemy bezpieczeństwa doskonale sprawdzają się:

 • na osiedlach

 • w obiektach biurowych

 • w obiektach handlowych

 • na budowach

 • w parkach maszynowych do nadzoru pracowników

 • w magazynach

Poznaj zalety kompleksowej obsługi

Zastanawiasz się jak rozpoznać swoje potrzeby? Nie wiesz, co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Nie martw się! Z nami proces wdrożenia i uruchomienia zdalnego Systemu Alarmowego i monitoringu będzie szybki i prosty. W ramach obsługi zapewnimy Ci darmowe konsultacje oraz:

 • Doradztwo

 • Projekt

 • Montaż

 • Nadzór nad systemem

 • Obsługę Centrum Monitoringu

 • Obsługę załóg interwencyjnych

Postaw na nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osiedla

Usługa monitoringu i zdalnej ochrony gwarantuje całodobowy nadzór z czujników i kamer zainstalowanych na terenie osiedla bez angażowania agenta ochrony do przebywania na obiekcie. Całość podłączona jest do naszego Centrum Monitoringu. Dzięki temu monitorowany obiekt jest objęty pełną i całodobową ochroną. System działa niezależnie od pory dnia, czy warunków pogodowych. Minimalizuje ryzyko błędu ludzkiego. Posiada możliwości analityczne. Pozwala również na duże oszczędności.

Skuteczne zabezpieczenia techniczne osiedli

Po przeprowadzeniu konsultacji nasz zespół techniczny przygotowuje instalację Monitoringu Alarmowego oraz pozostałych usług z naszego pakietu sGuard. Następnie nasi specjaliści konfigurują system, wdrażają zdalny obchód oraz przygotowują możliwość raportowania. System jest tak zaplanowany, aby obejmował strategiczne punkty na osiedlu.

Napisz do nas, aby umówić się na darmową konsultację.

Jak nasze rozwiązania mogą pracować dla zapewnienia bezpieczeństwa Twojego osiedla?

Zadaniem tworzonych dla Państwa systemów jest zbudowanie subtelnego, ale jednocześnie w pełni funkcjonalnego systemu ochrony i monitoringu z wykorzystaniem kamer CCTV IP.

System kontroli dostępu  SKD to następca  portiera wydającego klucze. Różnica w działaniu jest jednak znacząca – tryb natychmiastowy pozwala na sterowanie autonomiczne całym obiektem skracając czas obsługi do zaledwie kliku sekund.

SSWIN to grupa rozwiązań zapewniających zabezpieczenie obiektu przed dostępem osób nieuprawnionych. Ochrona pomieszczeń, w których znajdują się urządzenia o sporej wartości, takich jak falowniki, rozdzielnice elektryczne, węzły CO oraz wodne.

System wideo-domofonu IP pozwala znajdującemu się w naszym Centrum Monitoringu operatorowi zdalny nadzór nad przepływem osób oraz pojazdów na Twoim obiekcie. Dzięki swojej użyteczności umożliwia ograniczenie dostępu osób niepowołanych na teren zabezpieczanego obiektu. Obraz przekazywany użytkownikowi pozwala  zweryfikować osobę próbującą wejść na teren osiedla.

Pełna sterowalność może odbywać się automatycznie za pośrednictwem bazy dostępowej dla pojazdów na platformie  systemu parkingowego, nadając uprawnienia wjazdu i wyjazdu po odczytaniu tablic rejestracyjnych lub poprzez operatora znajdującego się w Centrum Monitoringu. System potrafi działać w trybie offline oraz w dzień i w nocy.

Jak działa zdalna ochrona osiedla?

W przypadku alarmu spowodowanego pojawieniem zagrożenia pracownik Centrum Monitoringu zostaje natychmiast poinformowany o sytuacji i podejmuje stosowne działania, zgodne z procedurami. Może to być wezwanie załogi interwencyjnej, odpowiednich służ, czy kontakt z administratorem. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.

Najważniejsze zalety pakietu zdalnej ochrony i monitoringu osiedla

 • Możliwość zdalnego otwierania szlabanu i furtki wejściowej

 • Obchód zdalny z wykorzystaniem systemu kamer

 • Podjazdy załogi interwencyjnej w celu patrolu obiektu

 • Natychmiastowe wezwanie załogi interwencyjnej do zdarzeń wymagających interwencji fizycznej

 • Codzienny raport zdarzeń z centrum monitorowania

 • Stały kontakt ze stacją monitorowania

Nowoczesne i skuteczne technologie, które pracują dla Ciebie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla swojej firmy i pracowników? Jesteśmy specjalistami od ochrony i z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Profesjonalna ochrona to gwarancja bezpieczeństwa każdej firmy. Wdrażamy nowoczesne systemy kompleksowego zabezpieczenia obiektu przed typowymi  i nietypowymi rodzajami ryzyka.

Monitoring domu

Oszczędzaj czas i pieniądze. Rozwijaj swój biznes.

Podstawowymi i głównymi  filarami naszych usług są proponowane rozwiązania i możliwość ich dowolnego łączenia w jeden zintegrowany system pod całodobowym nadzorem. Integralność pozwala na natychmiastową reakcję i przeciwdziałanie w przypadku wykrycia i potwierdzenia zagrożenia.

Napisz do nas, aby umówić się na darmową konsultację.

Poznaj zalety kompleksowej obsługi

W S1 Group rozumiemy, że każdy nasz Klient ma inne potrzeby. Dlatego zawsze przygotowujemy indywidualną analizę. Uwzględnia ona specyfikę oraz wszystkie niezbędne aspekty dotyczące obiektu, takie jak, jego położenie, rodzaj działalności oraz potencjalne ryzyka. W ramach wdrożenia obsługi gwarantujemy Ci:

 • Doradztwo

 • Projekt

 • Montaż

 • Nadzór nad systemem

 • Obsługę Centrum Monitoringu

 • Obsługę załóg interwencyjnych

Poznaj zalety kompleksowej obsługi

Zastanawiasz się jak rozpoznać swoje potrzeby? Nie wiesz, co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Nie martw się! Z nami proces wdrożenia i uruchomienia zdalnego Systemu Alarmowego i monitoringu będzie szybki i prosty. W ramach obsługi zapewnimy Ci darmowe konsultacje oraz:

 • Doradztwo

 • Projekt

 • Montaż

 • Nadzór nad systemem

 • Obsługę Centrum Monitoringu

 • Obsługę załóg interwencyjnych

Zaufaj naszym umiejętnościom

Jedną z usług, którą cenią nasi klienci jest ochrona fizyczna osób i mienia. Chronimy i zabezpieczamy obiekty przed osobami niepowołanymi uniemożliwiając im wtargnięcie lub spowodowanie sytuacji niebezpiecznej. Czynnie współpracujemy z policją i służbami porządkowymi, dbając o bezpieczeństwo, ład i porządek.

Napisz do nas, aby umówić się na darmową konsultację.

Na czym polega ochrona osób i mienia?

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i ochronę zdrowia i życia wszystkich osób objętych opieką agenta ochrony na danym obiekcie lub obszarze. W przypadku mienia zabezpieczamy obiekty, takie jak osiedla, biura, magazyny, galerie handlowe, domy, sprzęt, towary, urządzenia, itd.. Nasi wyszkoleni i doświadczeni agenci dbają o pełny porządek i spokój, zachowując najwyższą kulturę obsługi.

Pełne centrum bezpieczeństwa

Mobilna Wieża to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie monitoringu CCTV. Lekka, mobilna konstrukcja umożliwia działanie na obszarach, na których dotychczas zapewnienie profesjonalnej ochrony było utrudnione, bądź wymagało dużych nakładów finansowych.

Monitoring domu

Napisz do nas, aby umówić się na darmową konsultację.

Zalety wieży mobilnej

Wieża mobilna, to wygodna i łatwa w użytkowaniu konstrukcja. Dzięki jej mobilności w prosty sposób można zmieniać miejsce jej pracy. Doskonale sprawdza się na budowach, imprezach plenerowych, instalacjach czasowych, parkingach, czy magazynach. Jej największe zalety, to:

 • Prosta obsługa

 • Szybka instalacja

 • Mobilność

Profesjonalne podejście

Zabezpieczenie wydarzeń i imprez masowych to olbrzymia odpowiedzialność spoczywająca na organizatorach. Jako S1 GROUP gwarantujemy bezpieczeństwo Twojego wydarzenia i zapewniamy pełną integrację zarządzania bezpieczeństwem.

Uważamy, że każdy uczestnik wydarzenia, czy imprezy, ma prawo do informacji, pomocy i opieki podczas jego trwania. Dbamy o to, aby każdy wychodząc z imprezy był w pełni usatysfakcjonowany.

Monitoring domu

Napisz do nas, aby umówić się na darmową konsultację.

Jak możemy Ci pomóc zorganizować bezpieczne wydarzenie i imprezę masową?

Aby Twoje wydarzenie lub impreza masowa odniosło pełny sukces warto skorzystać z naszej pomocy przy jego realizacji. Bez względu na to, czy Twoje wydarzenie ma charakter biznesowy, sportowy, artystyczny, czy rozrywkowy zawsze podchodzimy do jego realizacji z pełnym zaangażowaniem

 • Tworzymy plan zabezpieczenia

 • Wdrażamy nasze autorskie rozwiązania zabezpieczenie wydarzenia

 • Uzyskujemy w imieniu organizatora wszystkie niezbędne opinie służb

 • Uzyskujemy pozwolenie na przeprowadzenie wydarzenia lub imprezy masowej

 • Chronimy uczestników przed, w trakcie i po zakończeniu wydarzenia lub imprezy masowej

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Windykacja to problem dzisiejszych czasów. Pandemia rujnuje gospodarkę, a co za tym idzie wiele osób nie radzi sobie w tej kryzysowej sytuacji. Firmy tracą płynność finansową, pracownicy tracą pracę. Prowadzimy skuteczne rozmowy i negocjacje z dłużnikami.

Ułatwiamy Cu życie

W przypadku sporów cywilno-prawnych pomiędzy zarządami lub na poziomie właścicielskim pomagamy w przejęciu lub utrzymaniu firmy naszemu zleceniodawcy. Wszystkie sprawy realizujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

Monitoring domu

Napisz do nas, aby umówić się na darmową konsultację.

Wywiad gospodarczy

 • Ustalamy majątek dłużnika

 • Ustalamy miejsce zamieszkania dłużnika

 • Odzyskujemy Twój dług